Mata Do Bagażnika Subaru Xv 2017


Categories :

Mata Do Bagażnika Subaru Xv 2017. Dywaniki oraz mata do bagażnika dedykowane do: Kraje unii europejskiej wysyłka od 25zł !!!

Mata do bagażnika do Subaru XV 5 drzwi (SUV) (20122017
Mata do bagażnika do Subaru XV 5 drzwi (SUV) (20122017 from www.empik.com

Dywaniki samochodowe z filcu igłowego są wykonane z wytrzymałego materiału wysokiej jakości. Mata bagażnika gumowa subaru xv ii od 2017. Wybierz colo sport equip gino rossi gonzo gonzo lt1 mix polimex pretium recman sti subaru de subaru tecnica international wittchen zwoltex.

Zamów Dostawę Do Dowolnego Salonu I Zapłać Przy Odbiorze!

Stanowi dodatkową ochronę po złożeniu tylnych siedzeń (mata składa się wraz z siedzeniami). Dywanik samochodowy ma łączną gramaturę 2000 gr / m2. Subaru xv ii od 2017.

Pliki Cookies I Pokrewne Im Technologie Umożliwiają Poprawne Działanie Strony I Pomagają Nam Dostosować Ofertę Do Twoich Potrzeb.

Idealne dopasowanie do danego modelu wysoki i sztywny rant zapobiegający rozlaniu się płynów Mata bagażnika gumowa subaru xv ii od 2017. Jej wysoki rant chroni podłogę bagażnika w razie rozlania płynu.

Mata Bagażnika Sklep Subaru Import Polska.

Darmowa wysyłka na stanie opis zdjęcia zapraszamy ⇒ Subaru wrx sti od 2014 (g33008) + gratis! Wykładzina bagażnika z matą pasuje do:

Mata Bagażnika Przeznaczona Do Modelu Subaru Xv 2012+.

Dywaniki korytka gumowe subaru xv ii od 2017. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Z kołem zapasowym (koło pełnowymiarowe), z bocznymi wnękami.

122, 00 Pln* * Z Podatkiem Vat.

Maty samochodowe do bagażnika są w pełni dopasowane do danego modelu auta i uznane przez kierowców za wysoce bezpieczne w użytkowaniu oraz designerskie wizualnie. Pokazujemy dopasowanie artykułu pod zdjęciami jako rysunek. Wykładzina skutecznie chroni wnętrze bagażnika przed wilgocią oraz zużyciem eksploatacyjnym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *