Mitsubishi Silnik 18I Szarpie W Czasie Przyśpieszanoa


Categories :

Mitsubishi Silnik 18I Szarpie W Czasie Przyśpieszanoa. W moim escorcie silnik szarpie w czasie przyspieszania ( zarowno na gazie jak i benzynie ). Nie ma szczególnie odczuwalnego spadku mocy.

Кто Может Сталкивался Мотор 4G93 Gdi 1.8 Когда Ездиш Все Нормально Но Иногда - Mitsubishi Carisma Клуб - Форум Митсубиси Каризма
Кто Может Сталкивался Мотор 4G93 Gdi 1.8 Когда Ездиш Все Нормально Но Иногда – Mitsubishi Carisma Клуб – Форум Митсубиси Каризма from carisma-mitsubishi.ru

Silnik 6g72 mianowicie silnik nie pali na pierwszy cylinder. Silnik nie pali na jeden cylinder. Od podręczników technicznych po instrukcje obsługi.

Odnalezienie Odpowiednich Materiałów Ułatwi Państwu Wygodna Wyszukiwarka.

Silnik szarpie przy równej jeździe około 2 tyś/obr. Silnik 6g72 mianowicie silnik nie pali na pierwszy cylinder. Od podręczników technicznych po instrukcje obsługi.

Silniki Tdi [B4 1.9 1Z] Szarpie W Czasie Jazdy.

W czasie jazdy (najbardziej na zimnym) ze stala predkoscia np. Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z administracją w celu usunięcia konta. Czw 25 lut 2010, 20:07.

Moze To Niema Nic Wspolnego Z Katrolka Pomaranczowa.

Seba ford escort gt 1,8 złotów: Pod spodem jest jakas wtyczka z 6 kablekami a przy niej jakas przykrywka. Mam w moim b4 1z na osprzęcie pierburga pewien problem

Scenic Ii Phi Szarpie W Czasie Przyspieszania.

Może się zatem codziennie zwiększać lub zmniejszać. Bylem na kompie i nic nie wykazalo szczegolnego po za tym ze sondy pracuja tylko jedna jest rozjechana (cyl. Choć w porównaniu do europejskich producentów mitsubishi nie prezentuje się tak źle, to marka ta zajmuje najniższe miejsce wśród japońskich firm.

4 • Strona 1 Z 1.

Odkrecilem przewod powietrza od filtra i przepustnice. Po jakimś czasie wywaliło check engine i pojawiło się wg elm27 wypadanie zapłonu. Sytuacja dzieje się zarówno na benzynie jak i lpg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *