Toyota Auris Gdzie Kod Lakieru


Categories :

Toyota Auris Gdzie Kod Lakieru. Jest na tablice znamionowej na samym dole po lewej stronie. Żaden z umieszczonych w nim 17 znaków nie jest przypadkowy i posiada swoją wagę.

Używana Toyota Auris I (20072012) opinie, dane
Używana Toyota Auris I (20072012) opinie, dane from www.wyborkierowcow.pl

Wyszukiwarka pomoże odszukać kod koloru w twoim samochodzie. Podczas zagłębiania się w temat toyoty dowiedziałem się ze ma wersje japońską z kodem lakieru 8k8. Rzeczywiście można znaleźć ten kod koloru w karcie technicznej pojazdu.powinieneś wiedzieć, że w tych dokumentach znajduje się wiele istotnych informacji, dlatego należy je zawsze przechowywać.

11) Żarówki W Aurisie 2013 ».

Na tej stronie toyodiy.com nie nie umiem znalezc, lipna jakas niestety. Za pośrednictwem poszczególnych segmentów numeru. Można również znaleźć ten kod koloru w karcie technicznej pojazdu.powinieneś wiedzieć, że w tych dokumentach znajduje się wiele ważnych informacji, rzeczywiście należy.

5) Kod Błędu P1272 Przy 1.4 D4D ».

Numeru koloru należy szukać w lewym dolnym roku tabliczki znamionowej. U mnie jest trzycyfrowy np. Problem w tym, że wszystkie yariski w kolorze granatowym mają kod 8m4.

Numer Vin Pochodzi Od Skrótu „Vehicle Identification Number”, Co Możemy Przetłumaczyć Po Prostu Jako Numer Identyfikacyjny Pojazdu.oznaczenie To Jest Nadawane Przez Producenta W Momencie Wprowadzenia Auta Do Sprzedaży.

9) komunikat check airbag ». Znajdź kod farby kod lakieru w dokumentacji twojej toyoty yaris. Rzeczywiście można znaleźć ten kod koloru w karcie technicznej pojazdu.powinieneś wiedzieć, że w tych dokumentach znajduje się wiele istotnych informacji, dlatego należy je zawsze przechowywać.

Kod Lakieru Auris, Gdzie Szukac?

Znajdź kod farby kod lakieru w dokumentacji twojego renault clio 4. 4) spalanie auris 2.0 d4d ». Wyszukiwarka pomoże odszukać kod koloru w twoim samochodzie.

10) Kontrolka Ładownia + Kontrolka Wody W Filtrze Paliwa ».

7) czujnik temperatury zewnętrznej ». Gdzie znaleźć tablcizkę znamionową z numerem lakieru w samochodzie. Żaden z umieszczonych w nim 17 znaków nie jest przypadkowy i posiada swoją wagę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *