Adapter Sterowania Kierownicy Citroen C5X7


Categories :

Adapter Sterowania Kierownicy Citroen C5X7. Adaptery da się połączyć ze wszystkimi modelami radyjek, które posiadają wejście na sterowanie z kierownicy, takie złącza posiada około 99% modeli dostępnych na rynku, m. Citroën w części „mycitroen” lub pod następującym adresem:

Adapter do sterowania z kierownicy Citroen CarTronic.pl
Adapter do sterowania z kierownicy Citroen CarTronic.pl from www.car-tronic.pl

Adapter sterowania radiem z kierownicy do takich samochodów jak audi, citroen, volkswagen, renault, subaru, toyota i inne. Zachowuje funkcje sterowania nowym, niefabrycznym radiem z fabrycznego pilota przy kierownicy. Ctsct003.2 sterowanie radiem z kierownicy citroen ctsct003.2 stalk adapter :

Film Opisuje Sposób Na Zdjęcie Blokady Która Wyłącza Opcje Video Podczas Jazdy

Ceny za adaptery zaczynają się od około 100 do nawet 1000 złotych. An addictional interface can be used to allow these to work with an aftermarket head unit, in conjunction with. Dla renault master i trafic od 2015 r.

Steering Wheel Control Interface Adaptor.

Moduł firmy connects ctsct003.2 który tu oferujemy, pozwoli zachować możliwość sterowania dokładanym radiem oem z kierownicy twojego citroena. Citroen berlingo boxer ducato jumper expert scudo jumpy master movano trafic vivaro crafter sprinter man vw t4/t5 vito viano mercedes citan fiat doblo hyundai h1 toyota proace iveco volkswagen caddy ford racks beds; Alpine, blaupunkt, blow, caliber, clarion, gms, jvc,.

Akcesoria, Które Służą Do Połączenia Sterowania W Kierownicy Z Radiem Samochodowym.

Na rynku znajdziemy interfejsy do większości popularnych modeli radia samochodowego. Adapter sterowania radiem z kierownicy do takich samochodów jak audi, citroen, volkswagen, renault, subaru, toyota i inne. Kierownicę ze stałymi centralnymi urządzeniami sterowniczymi (6).

Adaptery Da Się Połączyć Ze Wszystkimi Modelami Radyjek, Które Posiadają Wejście Na Sterowanie Z Kierownicy, Takie Złącza Posiada Około 99% Modeli Dostępnych Na Rynku, M.

Adapter do sterowania z kierownicy [22] przewód uniwersalny do radioodbiornika [6] Natomast, jeśli chodzi o sterowanie w kierownicy to tęsknie za fabrycznym radiem, bo było naprawdę bardzo wygodne. Interfejs do sterowania w kierownicy.

Przeglądasz Stronę Dla Klientów Z:

Są dostępne w dobrych serwisach autoradio, ale z góry uprzedzam że nie do każdego radia i każdego samochodu są. Tanie i dobre opinie gerllish cn (pochodzenie) jedno złącze din 8 8 cala 4*25 jpeg 1024*600 wbudowany gps nadajnik fm telefon komórkowy odtwarzacze mp3 Tanie i dobre opinie wekuo cn (pochodzenie) jedno złącze din none 10 1 4*45w 128g system operacyjny android 10 0 jpeg metal+plastic 1024*600

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *