Bagaznik Rowerowy Na Tylną Klapę Do Peugeot 508 Sedan


Categories :

Bagaznik Rowerowy Na Tylną Klapę Do Peugeot 508 Sedan. 438,21 zł ) zawiera 23% vat. Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę firenze 3 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi.uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów.

Bagażnik bazowy na dach Atera 045294 Toyota Auris II
Bagażnik bazowy na dach Atera 045294 Toyota Auris II from www.interpack.eu

Stalowy, uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu. Jak kilka osób przede mną, polecam mimo wszystko bagażnik na dach. Najpierw określ, ile rowerów chcesz przewozić.

Bagażnik Do Transportu Trzech Rowerów Z Tyłu Samochodu Na Klapie Bagażnika.

Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę firenze 3 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi.uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów. Bagaznik rowerowy na tylną klapę menabo steelbike 2. Bagażnik rowerowy na tylną klapę samochodu.

Rowery Zamocowane Wysoko W Szynach W Większości Przypadków Nie Zasłaniają Tablicy Rejestracyjnej.

Pasuje do wszelkich typów nadwozi. Wiemy już, jak zamontować bagażnik rowerowy na klapę. Dzięki zastosowany szynom rowery stoją na tyle wysoko że zasłonięcie świateł i tablicy rejestracyjnej jest małe.

3 100,81 Zł ) Zawiera 23% Vat.

438,21 zł ) zawiera 23% vat. Nasz duży asortyment bagażników do montażu na tylnej klapie samochodu marki toyota auris gwarantuje ci znalezienie odpowiedniego bagażnika na rowery. Uchwyt do transportu maksymalnie dwóch rowerów na klapie bagażnika samochodu.

Rowery Umieszczone Na Bagażniku Zamontowanym Na Tylnej Klapie Generują Podczas Jazdy Zdecydowanie Mniejszy Opór Powietrza Niż Te Przewożone Na Dachu.

Thule clipon 9103 z pewnością będą zadowoleni wszyscy ci, którym zależy na. Mocowanie i stabilność zapewnia sześć pasów mocujących. Stalowy, uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu.

Mniejsze Spalanie, Zwłaszcza Przy Większych Prędkościach, Oraz Mniejszy Hałas Dobywający Się Do Kabiny Auta Podczas Jazdy.

Bagażnik rowerowy na klapę padova 2. Łatwy i szybki montaż, bez zarysowań. Stalowy, uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *