Błąd U0028 Peugeot 307 Nie Odpala 2.0Hdi


Categories :
Tags: ,

Błąd U0028 Peugeot 307 Nie Odpala 2.0Hdi. Twarda praca peugeot 2.0hdi 136km, brak wtrysku wstępnego. A mocy jak nie było tak nie ma.

Peugeot 407 2.0HDI 2004 Z dnia na dzień przestał odpalać.
Peugeot 407 2.0HDI 2004 Z dnia na dzień przestał odpalać. from www.elektroda.pl

A mocy jak nie było tak nie ma. Peugeot 307, 2008, 1.6 hdi, zgasł w trakcie jazdy, po przekręceniu kluczyka w stacyjce brak reakcji(nic się nie zapala, rozrusznik nie kręci), centralny zamek działa, awaryjne działają, na zegarach wyświetla się przebieg i nic wiecej. Peugeot 307 1.6 hdi 110 km 2008r:

Twój Ostatni Błąd Miałem Niedawno W 307 Z 2.0Hdi 136Hp Ktoś Tak Pięknie Umył Silnik, Że Dostało Się Wtryskiwaczom, Zaryzykowałem I Dalem Wtryski Do Boscha Do Sprawdzenia, Przeczyścili Itd (Nie Było Ani Korekcji Ani Śladów Zalania, Jedynie Świeżo Umyty Silnik, Problem Z Gaśnięciem Auta I Błąd Zasilania Wtryskiwaczy), Od.

Zwierasz piny 14 z 15 oraz 25 z 26. Witam mam problem z peugeot 307 2.0hdi 136km.problem polega na tym ze nie można go odpalic.silnik kręci ale nic więcej ,ale po odłączeniu wtyczki od czujnika ciśnienia na listwie paliwa samochód odpali bez problemu i chodzi do czsu az go zgaszę po czym koleiny raz trzeba zrobić to samo żeby go odpalić.był podłączony pod komputer i nic nie pokazuje.proszę. Niedawno pojawił sie problem a mianowicie zaświeciła sie kontrolka auta w poślizgu (czasami gasła a czasami nie) oraz komunikat abs fault, następnie po jakiś 6 dniach wyskoczył komunikat o niskim stanie płynu.

Za Pierwszym Dusił Się Jakby Na Jednym Cylindrze.

Zaczął wyskakiwać błąd silnika i auto przechodziło w tryb awaryjny, czasami auto podszarpywalo w trakcie przyspieszania. W związku z tym najpierw został wymieniony filtr paliwa (nie. Twarda praca peugeot 2.0hdi 136km, brak wtrysku wstępnego.

Wymieniałem W Samochodzie Łańcuch Rozrząd, Od Samego Początku Nie Szło To Tak Jak Bym Chciał No Ale Robota Skończona Wszystko Złożone, Pierwsze Odpalanie Na Strzała Silnik Chodzi Jak Zegarek Dużo Lepiej Niż Wcześniej, Chodził Około Minuty Po Czym Zaczęło Go Dławić I Niestety Go Zgasiłem (Może To Był.

Nikt nie wie jaki masz sterownik abs esp podaj więcej informacji na temat pojazdu i kody błędów jakie odczytałeś podczas diagnostyki. Witam mam problem z tym francuzem z silnikiem.2.0 hdi mianowicie turbo dmucha geometria chodzi (turbo po regeneracji) podciśnienia okej zaworek sterujący okej, przejścia od zaworków do ecu są. Problem w tym, że uszkodzenie tego elementu może dawać też.

Jechałem Do Miejsca Docelowego I W Połowie Drogi.

Jeśli masz auto bez esp system bosch 8.0 abs. Trzeci rozruch i znów normalnie gada ale już nie gaśnie , pracuje równo itd. Kolego musisz wykonać diagnozę zanim coś wymieniesz bo nawymieniasz gratów a później nie będzie z czego zapłacić za naprawę.w stanach i parametrach ecu oraz bsi powinno być coś widać dlaczego ten samochód nie może odpalić.jak ci nikt nie pomoże to skonsultuj się,jestem że tak powiem pod.

Z Tego Co Widzę To Forum 206.

A wszystko to na zimnym silniku. Dopiero gdy auto zaczyna się dziwnie zachowywać, a silnik daje nam zdecydowanie mniej mocy niż powinien, przypominamy sobie, że właśnie tak wygląda jeden z podstawowych objawów awarii zaworu egr. Jakiś miesiąc temu rozwaliły się łożyska w docisku w sprzęgle jeśli dobrze mówię, po naciśnięciu sprzęgła chrupotanie, i piski ze sprzęgła, to było wiadome, że do wymiany ale jeszcze dało radę jechać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *