Brak Ciśnienia Na 2 Cylindrach Fiat Fiorino


Categories :

Brak Ciśnienia Na 2 Cylindrach Fiat Fiorino. Stalówka jest tańsza i łatwiejsza do naprawy, ale. Fachowa, dokładna, uczciwa i rzetelna naprawa samochodów przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz.

Fiat Fiorino 1.3 Multijet uszkodzony silnik 2 sztuki Śląsk
Fiat Fiorino 1.3 Multijet uszkodzony silnik 2 sztuki Śląsk from sprzedajemy.pl

Fiat zastrzega sobie w ka˝dym momencie prawo do modyfikacji modeli opisanych w tej publikacji ze wzgl´dów technicznych lub handlowych. Zawiera 23% vat , darmowa wysyłka. Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne

Przebieg U Mnie To Jakieś 235 000, Czy Autentyczny?

Mam problem z fiatem punto 2 z silnikiem 1.2 benzyna bez lpg z 2000 roku. Auto raz chodzi normalnie a raz ma spalanie stukowe i kopci jakby jeździł na koks, w środku wtedy czuć ropę. Zawiera 23% vat , darmowa wysyłka.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Możesz wybrać wśród wielu marek katalizator do fiat fiorino nadwozie pełne / kombi 225 albo kupić inną część zamienną wysokiej jakości. Druk na papierze ekologicznym bez chloru.

Potrzebuję Schemat Elektryczny Autka, A Dokładnie Chodzi Mi O Czujnik Ciśnienia Paliwa Na Listwie.

Witam, samochód lancia y z 2001 roku, silnik 188a4000, 1,2 8v. Pacjentem jest fiat punto i, silnik 1.1, 8v z 1996 r. Fiat zastrzega sobie w ka˝dym momencie prawo do modyfikacji modeli opisanych w tej publikacji ze wzgl´dów technicznych lub handlowych.

Dostępne Marki Przekaźnik Pompy Paliwowej Do Fiat Fiorino Online Wygodnie I Korzystniej, Niż Detalicznie Porównaj Nasze Ceny Z Innymi I Otrzymaj Korzyść

Jutro postaram sie sprawdzić / kupic czujnik położenia wału. Z tyłu brak wykładzin wiec też wymieniłem komplet bęben + szczęki. Felgi aluminiowe do fiat fiorino.

Szybka, Łatwa I Lokalna Sprzedaż Rzeczy Z Drugiej Ręki.

Panująca powszechnie opinia, że najlepsze na zimę są felgi stalowe to mit. 1.3 multijet 16v to silnik o „4 cylindrach w rzędzie, pojemności 1248 cm³ i średnicy cylindrów 69,6 mm oraz „długim skoku tłoka 82 mm. Samochód został oparty na bazie modelu uno.auto wyposażone zostało w dwie benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.1 l (60 km) i 1.4 l, a także jeden silnik wysokoprężny o pojemności 1.7 l.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *