Brak Świateł Stopu Ford Focus Mk1


Categories :

Brak Świateł Stopu Ford Focus Mk1. Auto w potrzebie części dla ciebie kupuj w korzystnej cenie czujnik stopu dla ford focus mk1 sedan (dnw) 1.6 8v 103 km, 2004 ️ w naszym sklepie online możesz tanio kupić czujnik świateł stopu i inne Temat walkowany juz duzo razy.

FORD FOCUS MK1 Pompa Hamulcowa ABS !!! 100 Sprawna
FORD FOCUS MK1 Pompa Hamulcowa ABS !!! 100 Sprawna from sprzedajemy.pl

Poniżej natomiast znajduje się kompletny wykaz żarówek do ford focus mk1, w którym znajdziesz informacje, jakie żarówki do świateł mijania, jakie postojówki na tył oraz jakie żarówki przeciwmgłowe montowane były w tym pojeździe. Wyłączenie się tylnych świateł 2. * ford focus mk2 od 07/2004 do 12/2007.

Brak Świateł Postojowych I Podświetlania Tablicy.

Światła stopu prawe i lewe nie świecą się wcale 3. Ford focus mkii 1.8 tdci 2004 r, brak świateł stopu. Wykaz zawiera żarówki do wersji nadwozia kombi oraz hatchback, w wersjach silnika benzynowego i diesel.

Świeci Tylko Trzecie Światło Stopu Dodam, Że Przy Wyłączonych Światłach Światłą Stopu Działają Normalnie.

Ford focus pali bezpiecznik świateł stop. Centralna skrzynka bezpieczników, znajduje się wewnątrz pojazdu pod kierownicą. Rozpocznij wyszukiwanie auto części wybierając samochód.

Mam Problem Z Światłami Stopu W Ford Focus Mk2 2006 1.6 B.

Ford focus mk1, 2000r, 1.8tdi. Witam ze względu na to że jest to mój pierwszy post na forum proszę o wyrozumiałość. Witam po wciśnięciu pedału hamowania następuje jednocześnie:

W Niedziele Popołudniu Umyłem Auto, I Wracając Z Pracy Zauważyłem Że Stopy W Ogóle Nie Świecą.

Na filmie pokazano przykładową przyczynę braku światła stopu na klapie bagażnika w aucie marki ford focus mk1, brak świateł podświetlenia tablicy rejestracyj. Ford focus kombi (dnw) 1.8 turbo di / tddi (66 kw / 90 km) 1999. Witam, jak w temacie, nie mam żadnego światła stopu.

Światło Stop Stopu Ford Focus Mk1 Sedan Xs4X13A613.

Światła nie świecą po wciśnięciu pedały hamulca gdy mam włączone światła dzienne, jedno nie działa z drugim. Witam, sprawdz wiązkę od czujnika stopu, możliwa że gdzieś nie łączy i spróbuj na krótko połączyć , wystarczy jeden kabel, zdejmujęsz kostke z czujnika i łączyć kable, zobacz co wtedy będzie się działo, jednocześnie wrazie by nie było, możesz poruszać wiązkę od czujnika a także wstyłu. Pewnie jeszcze ci nie swieca tylne lampy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *