Citroen Berlingo Nie Działa Obrotomierz


Categories :

Citroen Berlingo Nie Działa Obrotomierz. Witam mam taki sam problem czy ktoś jest wstanie mi pomóc mam problem z berlingo 1,9d 2002, nie działa wskażnik temp , obrotomierz, check wogule się nie zapala nawet na włączonym zapłonie , nie grzeją świece żarowe i wszystko wskazywało by na bsi , gdyby nie to że silnik pracuje jak traktor i nie. Witam przypadek znajomego,popsuł mu się przycisk elektrycznych szyb,i coś spinał na krótko żeby zasunąć szybę,trochę dosunął ,zmieniliśmy włącznik i szyba ani drgnie,co to może być jaki bezpiecznik?numer albo coś więcej prosimy o pomoc.

Forum Miłośników Citroena Zobacz Temat - Problem Z Obrotomierzem
Forum Miłośników Citroena Zobacz Temat – Problem Z Obrotomierzem from www.citroen.org.pl

Po wymianie w ogóle nie działa nadmuch. 29 kwiecień 2016, 21:55 berlingo nie działa prędkościomierz. Jak jest w stacyjce nie działa lub czasami dział.

14 Wrzesień 2016, 20:20 Nie Działa Nawiew Powietrza.

Nie działał obrotomierz, okazało się że wtyczka była wyjęta.po jej wpięciu obrotomierz działa ale silnik zaczyna wydawać okropne jakby metaliczne dźwięki. Podłączyłem przyczepę, sprawdzałem światła i zauważyłem że nie ma świateł stop, a światła pozycyjne są i razem z nimi świeci a raczej żarzy się stop. Naprawa licznika, gdy nie działa lub działa okresowo prędkościomierz, obrotomierz, wskaźnik paliwa, wskaźnik temperatury, nie wyświetla się przebieg, nie działają kontrolki.

Są To Pliki Instalowane W Urządzeniach Końcowych Osób Korzystających Z Serwisu, W Celu Administrowania Serwisem, Poprawy Jakości Świadczonych Usług W Tym Dostosowania Treści Serwisu Do Preferencji Użytkownika, Utrzymania Sesji Użytkownika.

I problem tkwi w liczniku.jak jest zimno to nic nie działa ani kilometry ani prędkość świecą tylko 2l=kontrolki.jak się nagrzeje to wszystko ok.podejrzewam zimny lut ale nie palę się za bardzo do rozbierania tego zegara.może by go do kuchenki włożyć.a tak wogle to jaki.tematy o berlingo zegarek, berlingo. Witam przestał działać szybkościomierz i pomiar przebiegu w belingo i. 83 software for citroen/peugeot diagnostic $48.

Unlike Other Universal Car Scanner Tools Which Only Read Fault Codes;

Czy problemem jest źle ustawiony kąt wtrysku ? Po wymianie w ogóle nie działa nadmuch. Citroen berlingo 2003 1.6 16v benzyna multiscapeproblemjak się wyciągnie kluczyk ze stacyjki klakson działa.

Objawami Niesprawnych Silniczków Są Brak Lub Skokowe Wskazania Prędkości, Obrotów.

Witam przestał działać szybkościomierz i pomiar przebiegu w belingo i. ( w zał deska i sam impulsator) będę wdzięczny za schemat od impulsatora w skrzyni do licznika z szybkościomierzem. Mam na warsztacie taki sam.

Witam Przypadek Znajomego,Popsuł Mu Się Przycisk Elektrycznych Szyb,I Coś Spinał Na Krótko Żeby Zasunąć Szybę,Trochę Dosunął ,Zmieniliśmy Włącznik I Szyba Ani Drgnie,Co To Może Być Jaki Bezpiecznik?Numer Albo Coś Więcej Prosimy O Pomoc.

Ze względu na brak pomiaru dystansu wygląda,że nie jest to raczej silnik. La dernière version du logiciel de diagbox est v7. Jak jest w stacyjce nie działa lub czasami dział.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *