Co To Jest Błąd Systemu Zanieczyszczeń Peugeot 307 2.0Hdi


Categories :
Tags: , ,

Co To Jest Błąd Systemu Zanieczyszczeń Peugeot 307 2.0Hdi. A wiec podczas jazdy na 3 biegu od 3 do 4 minut trzymać 4,5 tysiąca obrotów i gra muzyka mój peugeot 407 to miał robione na tempomacie trzymałem 4,5 tys obrotów przez 3 min jak podłączyłem pod komputer to komputer pokazał ze filtr cząstek stałych zawalony jest z 2% a był. Witam mam problem w moim peugeot 307 2.0 hdi pojawił mi się na wyświetlaczu komunikat antipollution fault i silnik traci na mocy, wchodzi maksymalnie do 2,5 tys obrotów i więcej nie przyjmie.

Używany Peugeot 307 - Typowe Awarie I Problemy | Autokult.pl
Używany Peugeot 307 – Typowe Awarie I Problemy | Autokult.pl from autokult.pl

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!tematy o demontaż peugeot, peugeot 307 2.0hdi jak skasować błąd p2002?, peugeot 508 2011r. Problem w tym, że uszkodzenie tego elementu może dawać też. Bliski jednak związek z masówką sprawia, że cabrio feeling jest w nich więcej niż umiarkowany.

Jedną Z Nich Jest Kontrolka Silnika, Której Zapalanie Się Może Być Spowodowane Wieloma Przyczynami.

Luty 20, 2017, 15:58:49 ». Silnik ma dwa elektrozawory sterowania egrem , problem jest z pierwszym. Na zimnym silniku przez kilkadziesiąt sekund falują mi obraty, a potem wszystko jest ok.

Teraz Obroty Juz Nie Falują, Jednak Gdy Temperatura Spadnie Sytuacja Z Falujacymi Obrotami Sie.

Dzisiaj rano wykonywałem logi, a teraz jak wracałem z pracy dpf wymusił wypalanie. Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię. Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju.

Nie Wiem Co Oznacza Ten Komunikat.

Uszczelka wtrysku alfa 159, wtrysk na plus co oznacza, peugeot 407 2.0hdi jaka korekta czsu wtrysku, komputerowe wartosci stanu wtryskiwaczy w renault. Cena wtryskiwaczy peugot 307 2.0hdi nowy, korekty wtrysku plys i kinus alfa romeo 159. Przed tygodniem gdy paliłem samochód na mrozie wyskoczył komunikat że wykryto wodę w filtrze paliwa.

Dopóki Zawór Egr Jest Sprawny, Większość Kierowców W Ogóle Nie Zaprząta Sobie Nim Głowy.

Na 5 stałe, na 6 po obudzeniu przez pilota lub otwarciu dzwi,co ciekawe gdy napięcie na pinie 6 zaginie po uśpieniu podaje 12v z pinu 5 a pilot centralnego zamka niestety nie działą,choć przed wygaśnięciem napięcia na 6 działał poprawnie. Po skasowaniu błędu, powraca po przejechaniu około 80 km, później zapala się od razu po uruchomieniu silnika. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!tematy o demontaż peugeot, peugeot 307 2.0hdi jak skasować błąd p2002?, peugeot 508 2011r.

Korekta Wtrysku Co To Jest, Korekta Wtrysku Na Plus.

Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki. Problem w tym, że uszkodzenie tego elementu może dawać też. ( peugeot 307 ) komunikat antipollution fault.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *