Czujnik Parkowania Renault Clio 4


Categories :

Czujnik Parkowania Renault Clio 4. Proszę o pomoc przy czynnikach parkowania w clio 4 czujniki parkowania po włączeniu wstecznego wyrzucają błąd i wogule się nie zaznaczają. Pytałem w serwisie i powiedzieli mi że skoro auto nie było fabrycznie wyposażone w czujniki to dołożony zestaw nie będzie działał.

Instalacja Czujników Cofania Pdc Clio 4 240159535R Renault
Instalacja Czujników Cofania Pdc Clio 4 240159535R Renault from www.eurofrance.pl

Sprawdziłem wszystkie kostki i jest przejście. Czujnik cofania parkowania pdc oryginał stan bdb. Napięcie jest 10.4v (nie za male).

Scenic Ii Ph I Czujniki Parkowania.

Mam pytanie chciałbym podłączyć oryginalne czujniki parkowania do clio iv (wersja bez pdc). Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy cię mailowo. ( renault vel satis ) awaria systemu czujników parkowania denerwowało mnie to piszczenie ciągłe przy cofaniu wiec postanowiłem wykryc uszkodzony czujnik.

Captur, Espace 5, Kadjar, Koleos, Scenic 4, Talisman:

Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Sprawdziłem wszystkie kostki i jest przejście. Czujniki parkowania/kamera cofania clio iv.

Szukaszczujnik Cofania Parkowania Renault Clio Iii Iv.

Czujniki parkowania pdc renault megane laguna scenic kangoo opel vivaro audi q7 fiat 500 volvo 8200454718. Podpowiedzcie proszę co potrzebuję jeszcze oprócz: Czujnik parkowania espace 5 scenic 4 284384061r:

Przy Sprawdzeniu Komputer Podał Że Wszystkie 4 Czujniki Są Uszkodzone.

【top oferta】⚡️ katalog części samochodowych do renault clio iv hatchback (bh) 0.9tce 90 z silnikiem 90 km, od 2012 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu clio 4 (bh_) 0.9tce 90 są gotowe do wysyłki. Renault czujnik parkowania najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania.

Obserwuj To Wyszukiwanie, Żeby Otrzymywać Powiadomienia O Nowych Ofertach Spełniających Te Kryteria

Czujnik parkowania pdc do renault clio iv megane 3. Siemka, kupiłem niedawno renault clio iv, rok produkcji 2013. Czy jest możliwość zamontowania czujników z podłączeniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *