Czujnik Temperatury Silnika Mercedes W 163


Categories :

Czujnik Temperatury Silnika Mercedes W 163. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W210 mercedes 220 cdi klimatyzacja.

CZUJNIK TEMPERATURY MERCEDES W203 W210
CZUJNIK TEMPERATURY MERCEDES W203 W210 from archiwum.allegro.pl

Niezależnie od tego, czy jeździsz audi, vw, skodą, seatem, bmw czy samochodem innej marki, z pewnością twoje auto jest wyposażone w czujnik temperatury płynu chłodzącego, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania silnika. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pojechałem do mechanika podpiął, powiedział.

W210 Mercedes 220 Cdi Klimatyzacja.

Nic takiego na forum nie znalazłem. Mercedes w168 (a klasa) rocznik 2001 silnik 1.4 benzyna ciężko odpala na zimno. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Niezależnie Od Tego, Czy Jeździsz Audi, Vw, Skodą, Seatem, Bmw Czy Samochodem Innej Marki, Z Pewnością Twoje Auto Jest Wyposażone W Czujnik Temperatury Płynu Chłodzącego, Niezbędny Do Prawidłowego Funkcjonowania Silnika.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zakładając, że autentyczna temperatura silnika jest 100st. Ale za nic nie mogę znaleźć jaki kabel ma być w jakim miejscu.

Zauważyłem, Żę Kontrolka Zapala Się Niezależnie Od Temperatury Silnika, Lecz Gdy.

Pojechałem do mechanika podpiął, powiedział. Mercedes c200 5 at w204, losowo w tryb awaryjny, traci obroty. ( mercedes klasa ml ) kontrolka epc brak mocy ml 400 cdi w163.

To Sam Czujnik Pokaże Od 95 Do 105 Dodajmy Wskaźnik I Mamy Kociokwik.od 86 Do 115.

Diagnozę chciałbym zacząć od sprawdzenia i przeczyszczenia wtyczki samego czujnika jednak dopiero poznaję ten silnik i nie mogę go zlokalizować. W silniku mercedes om502la (v8 i 1 turbo) pęknięty pasek wieloklinowy wyrwał mi wtyczkę od czujnika temperatury i cisnienia oleju. Witam mam już od dawna problem ze swoją w204, auto było w serwisie niezależnym jak i teraz wszystko było robione w aso.

Koledzy Pozwolicie Że Się Wtrące , Niedługo Użytkuje Mercedesa W201 1,8E Na Ke Jetronicu Rocnzik 1990 I Osttanio Dużo Zaczął Palić , Chciałem Sprawdzić Czy Czujnik Nie Jest Walniety Bo Gdy Jest Zimny Silnik To Obroty W Zakresie 800 A 900 Gdy Pojezdze Troche To Obroty Biegu Jałowego Wskakuja Na 1300 , Prosiłbym Również O Pomoc W Znalezienu Tego Czujnika Czy.

Podepnę się pod temat mam taki sam problem: Może to być przepływomierz, ciśnienie doładowania, nieszczelny układ doładowania, błąd przy regulacji ciśnienia paliwa, duża ilość oleju w kolektorze dolotowym, wadliwa dawka wtrysku spowodowana uszkodzonymi wtryskami, zapchane katalizatory, wady w instalacji. Jeśli jest na plusie problemów z odpaleniem nie ma, na chwilę obecną nie mam gdzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *