Czy Warto Kupić Peugeot 508 Z 2014


Categories :
Tags: ,

Czy Warto Kupić Peugeot 508 Z 2014. Jest to mój 14 samochód, w tym 4 francuz, 3 peugeot i pierwszy automat. Teraz do testu trafiła wersja 2.0 bluehdi z pakiem wyposażeniowym allure.

Peugeot 508 SW BlueHDi 180 KM EAT8 stylowy, ale czy
Peugeot 508 SW BlueHDi 180 KM EAT8 stylowy, ale czy from www.auto-swiat.pl

Nie znajdziecie tutaj jednak tak lubianej przez wiele osób francuskiej miękkości, komfort w peugeot 508 oznacza raczej jego twardszą odmianę, przy czym nie jest to wersja „twardy jak kamień” raczej „sztywna sprężystość zawieszenia”. Często są one niezbyt intensywne i co prawda poprawiają wygląd samochodu, ale w sposób diametralny nie zmieniają jego charakteru. To ciekawa alternatywa dla niemieckich i najnowsze wpisy

Liczba Ofert Sprzedaży Aut Jest Duża, Ceny Startują Już Od 28 Tysięcy Złotych, A Wyposażenie Jest Naprawdę Dobre.

Skup się na mondeo mk4 2.0 w tym budżecie, ewentualnie c5 2.0 hdi, które też ma ten sam silnik. Chyba, że chcesz kupić powypadkoe auto z zagranicy z cofniętym licznikiem. Montaż silnika z przodu, poprzecznie.

Często Są One Niezbyt Intensywne I Co Prawda Poprawiają Wygląd Samochodu, Ale W Sposób Diametralny Nie Zmieniają Jego Charakteru.

Uzyskał średnią ocenę 4.81 na 5 możliwych punktów. Klimatyzację automatyczną, komplet poduszek powietrznych,. Peugeot 508 jest na rynku już od prawie 8 lat, przez ten czas ceny egzemplarzy z początku produkcji zdążyły już spaść do atrakcyjnego poziomu.

Peugeot 108 Został Zaprezentowany W 2014 Roku.

Peugeot 508 cieszy się ogromnym powodzeniem z czterech powodów. Czy warto kupić ten model: Za 35 tysięcy nie kupisz sensownego 508 z 2.0 hdi.

508 Pełni Taką Samą Funkcję, Z Jaką Zmagać Się Musiał Citroen C5 Pierwszej Generacji.

Peugeot 508 został oceniony 67 razy. Przede wszystkim to nie zaśmiecaj forum, tylko pisz w jednym temacie! Dlaczego warto kupić ten samochód ???

Niezawodne I Oszczędne, Dwulitrowe Diesle;

Teraz do testu trafiła wersja 2.0 bluehdi z pakiem wyposażeniowym allure. To ciekawa alternatywa dla niemieckich i najnowsze wpisy W porównaniu z 407 muszę przyznać, że 508 wypada znacznie lepiej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *