Elektryczna Szyba Nie Domyka Sie Honda Civic Vi


Categories :

Elektryczna Szyba Nie Domyka Sie Honda Civic Vi. Pod maską na bezpieczniku od szyb napięcie jest, bezpiecznik sprawny. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców.

Skoda fabia Klapa tył Ciechanów Sprzedajemy.pl
Skoda fabia Klapa tył Ciechanów Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Silnik działa szyba unosi się i opuszcza natomiast nie domyka się. Brak napięcia w kostkach, które przyłacza sie do paneli. Pytanie moje jest czy u was też może coś takiego się pojawiło czy może jest to mój odosobniony przypadek?

Pod Maską Na Bezpieczniku Od Szyb Napięcie Jest, Bezpiecznik Sprawny.

Brak napięcia w kostkach, które przyłacza sie do paneli. Z gory mowie, ze plyn jest w zbiorniczku a silniczka nie slychac, tak jak to jest przy braku plynu. Wymieniłem wycieracki i teraz lewy sprysk wali mi.

Witam Civic Sedan 1.8 2007 Zauważyłem Że Pojawił Mi Się Niewielki Rdzawy Wyprysk(Rdzawy Pęcherzyk) Pod Lakierem Z Tylu Za Nadkolem Nad Zderzakiem.

Wiatm szukam schematu skrzynki z bezpiecznikami pod kierownicą do civic'a 6 generacji '98 hb 3d.generalnie chce podłączyć elektryczne szyby i nie bardzo wiem w którym miejscu i do której wiązki się podpiąć. Elektroniczna regulacja nawiewu., honda civiv v 92r otwieranie szyby,. Honda civic 1,6 is,1996,poprzedni właściciel wymienił drzwi od kierowcy,i w nich elektryka nie działa.

Witam Proszę O Informację Dotyczącą Montażu Uniwersalnego Zestawu Elektrycznych Szyb Do Samochodu Honda Civic 94 1.5 Vtec.

Rover serii 400/45, honda civic i mg zs : Które w hondzi mają zwyczaj się luzować. Szyba od strony kierowcy działa bez zarzutu.

Honda Civic Szyby Nie Odsuwają Się Do Końca.

Mam problem z elektryczną szybą przednią od strony pasażera (przednia prawa). Problem mój jest taki że nie mogę domknąć szyby kierowcy. Pytanie moje jest czy u was też może coś takiego się pojawiło czy może jest to mój odosobniony przypadek?

Powinienem Się Tym Przejmować I Oczekiwać W Niedługim Czasie Podobnych Niespodzianek.

Wto gru 28, 2010 19:45 gość [r45] elektryczne szyby szwankują: Nie lip 21, 2013 20:33 przemo119 [mg zs] szyby elektryczne tył w sedanie ?? Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *