Filtr Paliwa Honda Crv 07


Categories :
Tags: ,

Filtr Paliwa Honda Crv 07. No chyba, że jeszcze taka opcja: 10,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w.

FILTR PALIWA PE978/1 HONDA ACCORD CRV 6260861892 Allegro.pl
FILTR PALIWA PE978/1 HONDA ACCORD CRV 6260861892 Allegro.pl from allegro.pl

Co więcej, koncern hondy może pochwalić się największą w skali światowej produkcją silników, my natomiast skoncentrujemy się na współpracy silnika hondy z filtrem cząstek stałych dpf, opisując możliwości wypalania sadzy. Demontujesz kompletną obudowę filtra powietrza, za nią na ścianie grodziowej masz zespół filtra. Przy wymianie filtra paliwa odkręca się najpierw nakrętkę znajdującą nad filtrem.

Powiadom Mnie Kiedy Będzie Dostępny.

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. 10,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w. Ojciec wymieniał kiedyś filtr paliwa w serwisie honda i prawdopodobnie szpec połamał tą nakrętkę i nikt nie chce się teraz podjąć jej odkręcenia (połamie się).

Ilustrowane Instrukcje Krok Po Kroku I Filmiki Instruktażowe Nt.

Jest niesamowicie oszczędny, ale i bardzo dynamiczny silniki te opisywane są jako najlepsze i najtrwalsze silniki hondy. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Honda crv z silnikiem 2.2 diesel to samochód uważany za bezawaryjny i niedrogi w utrzymaniu.

Hondy To Japońskie Samochody, Które Cieszą Się W Polsce Ogromną Popularnością.

Nie wiem czy są zamienniki. Jeżeli masz pytania, wątpliwości lub nie ma filtra, którego szukasz napisz do nas [email protected] lub zadzwoń 726 777 973 Demontujesz kompletną obudowę filtra powietrza, za nią na ścianie grodziowej masz zespół filtra.

Przy Wymianie Filtra Paliwa Odkręca Się Najpierw Nakrętkę Znajdującą Nad Filtrem.

Ojciec wymieniał kiedyś filtr paliwa w serwisie honda i prawdopodobnie. Problem polega na tym gdzie coś. Panowie po wymontowaniu obudowy filtra powietrza (żeby dostać się do filtra paliwa) już jej nie zamontowali tak jak trzeba i rzeczywiście jest gdzieś nieszczelność!

Wizyta W Serwisie To Rzadkość.

Przy wymianie filtra paliwa odkręca się najpierw nakrętkę znajdującą nad filtrem. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Honda (oryginalne oe) 100,00 zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *