Ford Focus Mk1 Programowanie Pilota Centralnego Zamka


Categories :

Ford Focus Mk1 Programowanie Pilota Centralnego Zamka. Otórz wczoraj pilot centralnego zamka odmówił posłuszeństwa. Po kilku sekundach procedura zostanie potwierdzona przez ponowne błyśnięcie świateł.

Ford Focus mk1 montaż sterownika centralnego zamka
Ford Focus mk1 montaż sterownika centralnego zamka from www.elektroda.pl

Po kilku sekundach procedura zostanie potwierdzona przez ponowne błyśnięcie świateł. Zam.otwiera z kluczyka tylko drzwi kierowc. Po pierwszym naciśnięciu przycisku unlock zostaną otwarte drzwi kierowcy.

Witam, Posiadam Tylko Jeden Kluczyk Tzw.jajko Z 3 Przyciskami, Auto Ford Focus Mk1 2002R.

Automatyczne zamykanie centralnego zamka ford focus mk1 (antynapad) to funkcja, która podnosi bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz bagaży. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. W ciągu 10 sekund kliknij na kluczyku jakikolwiek przycisk w celu potwierdzenia zaprogramowania.

Żeby Się Do Niego Dostać Trzeba Zdjąć Półkę Pod Kierownicą I Odkręcić Tablice Z Bezpiecznikami, Odwrócić Tablice I Wyszukać Pod Kablami Jedynego Bezpiecznika 20A.

Napisze jeszcze raz jak to zrobić od początku :fcp13. 4 razy kluczyk i wchodzę w stan programowania, naciskam dowolny klawisz w pilocie ale nic sie nie dzieje, nie wiem nawet czy pilot nadaje sygnał czy nie, nie mam jak tego sprawdzić.czy ktoś wie jak. 2.w ciągu 6 sekund przekręć kluczyk 4 razy do pozycji ii i z powrotem.

Po Kilku Sekundach Procedura Zostanie Potwierdzona Przez Ponowne Błyśnięcie Świateł.

Naciśnij i trzymaj jednocześnie przyciski lock i unlock na pilocie. Focus mki uniwersalny sterownik centralnego zamka stermax. Cześć wszystkim, jest sobie pilot do focusa mk1, który z dnia na dzień otwiera centralny z coraz to bliższej odległości, nadchodzi więc dzień wymiany baterii w pilocie.bateria wymieniona, przez te 5 sekund bez baterii pilot oczywiście się obraził i centralny z przycisku już nie działa, więc programuje:

By Dalej Dodawać Kolejne Wyszukiwania Usuń Coś Z Listy Obserwowanych Wyszukiwań.

Kłopot z pilotem, proszę poratujcie jakąś dobrą radą. Centralny zamek otwiera się tylko z kluczyka i tylko drzwi kierowcy pozostałe drzwi otwierają się same po około 15 min. Po pierwszym naciśnięciu przycisku unlock zostaną otwarte drzwi kierowcy.

Szukaszpilot Centralnego Zamka Ford Focus.

Ale od wewnętrznej strony tam gdzie znajdują sie bezpieczniki. Wyłącz zapłon (lecz nie wyjmuj kluczyka ze stacyjki!). Ford focus pilot centralnego zamka przestał działać witam piszę do was z pytaniem o pilota centralnego zamka do focusa i z 2001 wersja jeszcze z przed liftu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *