Honda 2.2Cdti Swieci Się Ładowanie Ale Ładuje


Categories :

Honda 2.2Cdti Swieci Się Ładowanie Ale Ładuje. Po powrocie do domu nic dziwnego się nie wydarzyło. Doskonałym przykładem może być system inteligentnego ładowania akumulatora, który zmylił już niejednego mechanika.

Ładowanie akumulatora CBR F4 przygoda z motocyklem HONDA
Ładowanie akumulatora CBR F4 przygoda z motocyklem HONDA from cbrf4.blogspot.com

Przez weekend nie ruszałem auta. Rozebrałem ten poprzedni okazało się, że wewnątrz wszystkie części są stare oprócz regulatora ale prawdopodobnie to znowu część od skośnych braci. Nie laduje alternator mercedes s320.

Miałem Podobny Problem , Ale W Trakcie Jazdy Zapaliła Się Kontrolka Ładowania I Hamulca Ręcznego W Efekcie Pedał Hamulca Zrobił Sie Twardy (Brak Hamulcy).U Mechanika Okazało Się Że Ukręcił Się Wałek Wychodzący Z Alternatora Do Vacu Pompy.

Mierzyłem napięcie wynosi ok 12v czyli tyle co akumulator. Zapaliła mi się kontrolka ładowania. Po powrocie do domu nic dziwnego się nie wydarzyło.

Napięcie Na Regulatorze Napięci Jest.

Tak dioda świeci pełnym światłem ale ładowanie i światła w samochodzie są ok nic nie przygasają. Pierwotnie za jego ładowanie odpowiadały prymitywne prądnice prądu stałego, z czasem jednak w samochodach zaczęły pojawiać się nowe, znacznie bardziej prądożerne. Podpowiadamy, co należy zrobić, jeśli zapali się kontrolka braku ładowania akumulatora.

Wszystko Jest Ok, Kontrolka Gaśnie, Ładowanie W Normie.

Nowoczesne samochody komplikuje się właściwie na każdym kroku i już nie ma w nich obszaru, w którym nie znajdziemy elektronicznych czujników. Cały czas świeci mi się kontrolka aku. Napisał sebadress alfy romeo są naprawdę najpiękniejszymi autami.ale za 'wspaniałe' dojście do alternatora będe po mój kres pluł na widok makaroniarzy.

Mam Pewien Problem Z Pracą Silnika.

Co ma kontrole nad regulatorem silnik czy lewy albo prawy sam. Wyłączyłem tylko radio i wentylator (jeśli akumulator się nie ładuje to jak naj mniej prądu z niego zabrać). Doskonałym przykładem może być system inteligentnego ładowania akumulatora, który zmylił już niejednego mechanika.

Honda Civic 1995 1.3 Benzyna Dzwiek Wydechu Nie Wydobywa Sie Z Rury Tylko Bezposrednio Z Pod Spodu Auta Odpowiedzi (2) Honda Civic 1990 Hatchback 1.3 16V 75Km :

W ogóle nie ładuje mi akumulatora w czasie jazdy. Raz kontrolka w ogole po odpaleniu sie nei zaswiecila a teraz jest znow tak ze swieci sie ale gasnie na chwile wraz z podwyższeniem obrotów. Polskie forum motocykla honda varadero xl1000v oraz xl125v.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *