Hyundai I30 Nie Dziala Bluetooth


Categories :

Hyundai I30 Nie Dziala Bluetooth. 2016, 74 kw, 1.4 benzin, 52 tis. Nesedia vám parametre alebo predajca komunikuje zvláštne nahlásiť inzerát starý vzhľad inzerátu.

Hyundai i30 1,6 CRDi AC ALU Bluetooth AUX 6 brzina 6/2011
Hyundai i30 1,6 CRDi AC ALU Bluetooth AUX 6 brzina 6/2011 from www.njuskalo.hr

Najpraktickejšou verziou modelu i30 je práve kombi. Bonus len pre individuálnych zákazníkov. Hyundai i30 cw, 1.4 benzín, 52 tis.

Zobacz 488 Pytań Kierowców Oraz 810 Porad Mechaników Na Temat Typowych Usterek I Serwisowania Samochodów Marki Hyundai:

Po naciśnięciu przycisku nie zapala się kontrolka a więc nie grzeje. Nesedia vám parametre alebo predajca komunikuje zvláštne nahlásiť inzerát starý vzhľad inzerátu. Najpraktickejšou verziou modelu i30 je práve kombi.

Amark Am5724 Hyundai I30 2011+ Android Autoradio Navi.

Witam, mam problem z abs w hyundai i30 i 2008 2.0 benzyna. Osobné auto hyundai i30 kombi 1,4 turbo gdr v perfektnom stave ako nové, malý nájazd km vo vysokej výbave. Kromě motoristů, kteří se na novou, elektrickou dobu těší, je i nemálo těch, kteří se jí bojí a hledají poslední jednoduchý spalovací vůz.

Witam, Mam Problem Z Radiem W Hyundaiu I30, A Mianowicie Nie Działa Głos Gdy Puszczam Radio A Z Płyty Czy Z Usb Działa Bez Problemu.

For hyundai i30 elantra gt 2012+ android car radio stereo dvd multimedia player 2 din autoradio gps navi px6 unit touch screen. Wszystkie bezpieczniki ok, przekaźnik ok. Vopred premerajte a porovnajte rozmery sklíčka osvetlenia špz vášho automobilu.

Spickove Multimedialne Dotykove Autoradio Urcene Pre Narocnych Uzivatelov, (Toto Je Uz Model S Os Android, Nie Starsi S Os Wince6.0) Velky Dotykovy Kapacitny Led Displej S Vysokym Rozlisenim, Premiovy Model S Os.

Hyundai blue link (also branded as genesis connected services) is a connected vehicle system using embedded telematics to gather vehicle car care information such as a monthly vehicle health report and automatic crash notifications.the system utilizes mobile apps to allow the customer to remotely start, stop, lock or unlock their hyundai or genesis. Sprawdziłem zasilanie i na kostce są dwa plusy i dwie masy. Pc3089 1/3 možnosť zapnúť/vypnúť zobrazenie pomocných trajektórií (vodiace linky) elektronická clona:

Slovenská Servisná Knižka So Záznamami.

Zmieniłem pompe z sterownikiem na nową i dalej nic. Sprawdzałem interfejsem delphi (podróbka) i błędów nie znajduje. Vozidlo nie je predvádzacie vozidlo, ale hyundai promise vozidlo v perfektnom stave, na ktoré sa vzťahuje ročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *