Hyundai I40 Otwieranie Drzwi Kluczykiem


Categories :

Hyundai I40 Otwieranie Drzwi Kluczykiem. Obsługa zamków drzwi z zewnątrz pojazdu. Po wymianie bezpiecznika okazalo sie ze radio ma zasilanie plusowe ale nie dziala, potem zorietowalem sie ze nad glowa w panelu nie mam swiatel a gdy chcialem zamknac samochod z pilota to zamek centralny tez nie dziala, po przekreceniu kluczykiem zamykaja sie tylko dzwi na kluczyk a.

Hyundai i40 *nawi*kamera cofania*ledy*bluetooth*lift*nowe
Hyundai i40 *nawi*kamera cofania*ledy*bluetooth*lift*nowe from sprzedajemy.pl

Cześć i czołem, różne fanberie tworzyłem z tym kluczykiem ale chyba problem sam się rozwiązał. Chcialem podlaczyc radio i zrobilem spiecie. Drzwi można przecież otworzyć kluczykiem.

Jedyną Prostą, Ale Działającą Tylko W Przypadku Niektórych Aut, Jest Metoda „Na Wieszak”.

Po wymianie bezpiecznika okazalo sie ze radio ma zasilanie plusowe ale nie dziala, potem zorietowalem sie ze nad glowa w panelu nie mam swiatel a gdy chcialem zamknac samochod z pilota to zamek centralny tez nie dziala, po przekreceniu kluczykiem zamykaja sie tylko dzwi na kluczyk a. • opuścić szybę przednich drzwi i spróbować odblokować drzwi z zewnątrz kluczykiem mechanicznym. Nacisnąć dźwignię (a), znajdującą się wewnątrz dolnej części pokrywy, przy.

Znajoma Ma Problem Z Swoim Samochodem Hyundai I40.

Accent, atos, hyundai coupe, getz, i10, i20, i30, i40, pony, sonata,. Obsługa zamków drzwi z zewnątrz pojazdu. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Zaraz Po Wymianie Baterii Auto Nie Otwierało Się Ani.

Przed wymianą albo dotknij czegoś metalowego albo rób to w gumowych rękawiczkach. Jazda z niesprawnym zamkiem grozi także zgubieniem zawartości w przypadku. Nie ma w nich otworu na kluczyk?

Drzwi Można Przecież Otworzyć Kluczykiem.

Kluczyk hyundai najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Hyundai i40 sedan facelifting 2.0 gdi 165km 2018. Witam dzisiaj rano nie udało mi się otworzyć auta za pomocą pilota, po otwarciu auta kluczykiem od strony kierowcy otworzyły się tylko owe drzwi.

Żeby Się Do Niego Dostać, Trzeba Zdjąć Zaślepkę.

Nie wiem czy to miało wpływ ale żona parkowala obok stacji transformatowej, więc może stamtąd były zakłócenia i problwmy z tym kluczykiem. Auto nie było zostawione na światłach. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie było żadnej reakcji ze strony samochodu, nawet kontrolki się nie świeciły.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *