Jak Jezdzic Po Wymianie Uszczelki Pod Glowica Subaru


Categories :

Jak Jezdzic Po Wymianie Uszczelki Pod Glowica Subaru. Kiedy w uszczelce pod głowicą powstaje duża dziura, zauważenie i zdiagnozowanie problemu jest łatwe. Nie należy lekceważyć żadnego z wyżej podanych objawów.

chlodnica i plyn chlodniczy. Legacy Forum SIP
chlodnica i plyn chlodniczy. Legacy Forum SIP from forum.subaru.pl

Kto nie ryzykuje w rawiczu nie siedzi. Sprawdzić chłodnicę oleju.jest ryzyko (jeśli to uszczelka pod głowicą)że auto wróci na lawecie.jak węże twarde od chłodnicy wody to uszczelka pod głowicą za. Kłęby pary z rury wydechowej sygnalizują uszkodzenie uszczelki pod głowicą.

Uszczelka Glowicy, Mercedes Vito 110D Wymiana Uszczelki Glowicy

Jeżeli po pewnym czasie pracy rozgrzanego silnika (ok. Na skutek wady konstrukcyjnej uszczelka była pod wpływem zbyt dużego ciśnienia i temperatury. Wbrew pozorom, cała operacja nie polega tylko na wymianie zużytej uszczelki.

Do Momentu Az Olej Nie Zaczął Robić Się Ciemnawy Nie Ubywało Ani Grama, Pytanie Teraz Czy To Normalne Ze Z Przybyciem Km Zaczyna Schodzic?

Dodam do tego ze wymienione zostaly tylko pierscienie + uszczelniacze + uszczelka pod glowica. Do 50zl za uszczelke pod pokrywe + pol dnia roboty w garazu. Km, po wymianie, awaria powracała po pokonaniu tego samego przebiegu.

Korek Puszczal Tylko W Jedna Strone Tzn Do Zbiorniczka.

10 minut) kolor płynu w rurce się zmienił, potwierdza to przedostawanie się do układu spalin, czyli uszkodzenie uszczelki pod głowicą. Czy waszym zdaniem przy dobrze zrobionej. Uszczelka pod głowicą jest wykonana z kilku warstw materiałów, które mają za zadanie odprowadzać ciepło i zapobiec nieszczelnościom w układzie chłodzenia.

Oraz Całkiem Możliwe Że Przy Złym Dokręceniu Mogło Się Coś Głowicy Stać I Teraz Wymaga Planowania (Przy Każdej.

Bylo ponad polowe jak zalal mechanik a teraz zeszlo tak do polowy. Niestety okazało się że to uszczelka pod głowicą. , jazda z przepalona uszczelka, poczym widac że uszczelka pod, czy mozna jezzic z uezkodzona uszczelka glowicy, uszczelka pod głowica ile mozna jechac, czy moge jechac z uszkodzona uszczelka, zepsuta uszczelka pod g, jak zdiagnozować pęknieta uszczelke pod glowica, ile sie powinno przejechac na uszczelce pod glowica, pi czym poznac peknieta.

Wymieniona Byla Uszczelka Pod Glowica I Rozrzad, Wszystko Poskladane Jak Nalezy (Tak Mysle, Znaki Itd Zachowane) Paliwo Idzie, Pompa Dziala, Iskra Jest, Ale Wlasnie Jakas Taka Mizerna, Na Innym Przewodzie Wn Tak Samo.

No wlasnie wydaje mi sie ze jezeli nie jest glowica zjechana a nie powinna byc bo to dopiero pierwsza wymiana to powinna starczyc tylko wymiana samej uszczelki, no zreszta jak trzeba bedzie planowac to trudno, wole dac wiecej zeby bylo zrobione gites i jezdzilo do 200 kkm potem to juz pewnie furka nie bedzie juz jezdzic chociaz facet kiedys a aso powiedzial mi ze. Jak, ze względu na 3 miesięczny daleki wyjazd i w związku z tym nie korzystanie z auta (diesel), wróciłem do niego to po odpaleniu zaczęły się objawy wydmuchania uszczelki polegające na bąblowania do układu chłodzenia, czarnym osadzie na zbiorniku przelewowym, twardych przewodach chłodniczych, braku ogrzewania, dziwnych dźwiękach. Jeżeli spalany jest olej silnikowy, spaliny mają niebieskawy odcień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *