Jak Zamontować Kamerę Cofania W Hyundai I30


Categories :

Jak Zamontować Kamerę Cofania W Hyundai I30. I30 jakiego prezentujemy napędza silnik benzynowy z rozrządem na. Czujniki możemy pomalować na kolor zderzaka.

Nowy Hyundai i30 (2016) premiera Autokult.pl
Nowy Hyundai i30 (2016) premiera Autokult.pl from autokult.pl

W tym roku koreański producent postanowił nieco odświeżyć swój hit sprzedażowy. I30 jakiego prezentujemy napędza silnik benzynowy z rozrządem na. Dzień dobry zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą oferta.

Do Żarówek Dochodzą Przewody Czarno I Białe Niestety Nie Mogę Ich Znaleźć W Wiązkach Ani Z.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Jeśli chcesz mieć kamerę cofania w swoim aucie, możesz ją kupić w zaprzyjażnionym sklepie z dostawą do domu. 15 listopada 2013 10:37, aktualizacja:

Poza Hałasem Nie Znalazłem W Nim Większych Wad, A Stosunek Ceny Do Jakości.

Właśnie jestem po operacji dołożenia fabrycznej kamery cofania w nowym peugeocie 3008 ii. Do kamery 12v wezmę od świateł cofania ale szukam zasilania do wyświetlacza który zamontuję na lusterku. Dobrałem się do kamery cofania i widać że poszła po niej woda do wtyczki, zrobiłem z tym.

Chciałbym Zamontować W I30 Kombi Kamerkę Cofania Bo Czasami Nie Widzę Wszystkiego.

Wymiana żarówek tylnej lampy zespolonej. Oferowana kamera cofania jest idealna dla każdego kierowcy.montuje ją się w miejscu jednej z lampek oświetlających tablicę rejestracyjną. Najlepsze oferty na największej platformie.

Wyjaśniamy, W&Nbsp;Jaki Sposób&Nbsp;One Działają I Ile Trzeba Za Nie Zapłacić.

Hyundai i30 z 1.5 dpi to samochód, który nie zapewni nam wyjątkowej przyjemności z jazdy, ale nie to jest jego przeznaczeniem. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Do żarówek dochodzą przewody czarno i białe niestety nie mogę ich znaleźć w wiązkach ani z.

Tylne Światło Przeciwmgłowe (Opcja) Lub Światło Stopu.

Orginalnie nie było w pakiecie kamery cofania.czy mam kupić oryginalna czy mozna podłączyć nie [email protected] adam arek. W tym roku koreański producent postanowił nieco odświeżyć swój hit sprzedażowy. 16/16 radzimy, jak samodzielnie zamontować czujniki cofania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *