Jeep Cherokee Silnik 2.5 Diesel Dymi Na Biało


Categories :

Jeep Cherokee Silnik 2.5 Diesel Dymi Na Biało. Administratorzy, moderatorzy globalni online jest 1 użytkownik :: ( chrysler grand voyager ) chrysler grand voyager 2,8 crd dymi na biało niebiesko.

Jeep Cherokee Xj W Silniki Kompletne Diesel - Silniki I Osprzęt, Części Samochodowe - Allegro.pl
Jeep Cherokee Xj W Silniki Kompletne Diesel – Silniki I Osprzęt, Części Samochodowe – Allegro.pl from allegro.pl

Jednak samochód jeździ, odpala jak nigdy, nie ma za nim. To jest problem voyków tak jak i 2.8 crd w jeepach, jednym dymi innym nie albo tylko tak mówią że im nie dymi , z obserwacji im zimniej tym większy i dłużej trwający dymek. Jeżeli nie ubywa to pompa do przejrzenia

Dymi Na Biało Silnik Odpala Bez Problemu, Ale ;

Jeep cherokee 2.0 mjd a9 limited postów 8,571. Jeep cherokee xj silnik 2.1 turbo dymi pod obciazeniem witam z ojczyzny jeepa. Mam opla vectre 2,0 dtl przebieg 163 tyś km.

Wszechobecne Filtry Cząstek Stałych Sprawiają, Że Spaliny Powinny Być Bezbarwne.

1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 0 gości (na podstawie danych z ostatnich 5 minut) najwięcej użytkowników (85) było online 16 sty 2020, 4:54zarejestrowani użytkownicy: A po zagrzaniu zaczynał dymić na biało. Dotyczy to nie tylko benzyniaków, ale i motorów wysokoprężnych.

Przez Kilka Godzin Pali Za 1 Razem.

Jak dymi na biało to może spalać płyn chłodniczy (np. To znaczy, że auto dymi i dymić bez ingerencji mechanika nie przestanie. W efekcie nadanie im koloru może świadczyć o usterce jednostki napędowej.

Dopadł Mnie Ten Problem Dymi Mocno Na Biało, Bierze Olej, Dolewam Mu Co 1000 Km A Zalewam 0W40 Castrol.

Nie było żadnych wcześniejszych objawów. Za dużo paliwa, albo za mało powietrza. Bing [bot] nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin liczba postów:

Mocno Złapiesz Się Za Portfel!

Podpowiadamy, jakie mogą być najczęstsze objawy tego uszkodzenia i o czym trzeba koniecznie pamiętać podczas naprawy, żeby nie narazić się na ponowne problemy Poważne uszkodzenia silnika związane z tym, że diesel dymi na biało nie stanowią scenariusza mocno optymistycznego. Jednak samochód jeździ, odpala jak nigdy, nie ma za nim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *