Koszt Wyniany Uszczelki Pod Głowicą Nissan X Trail


Categories :

Koszt Wyniany Uszczelki Pod Głowicą Nissan X Trail. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Potrzebujesz natychmiast wymienić części w swoim nissan?

XTrail III T32 Lift Full Led reflektor przód 17 Edcar
XTrail III T32 Lift Full Led reflektor przód 17 Edcar from ed-car.pl

Teraz mam 175 tys i bierze około 1,5 litra oleju na 10tys km. Szukasz części w kategorii uszczelka pod głowicą najlepszych marek do nissan micra ? Uszczelka pod głowicą, uszczelka dekla, podkładki pod wtryskami, przelewowe, przydał by się nowy płyn chłodniczy no i ogarnięty mechanik żeby wiedział z jaką siła dokręcić śruby głowicy.

Koszt Wymiany Uszczelki Pod Głowicą.

Mimo to, naprawy tej należy dokonać niezwłocznie w pierwszym możliwym terminie. Jej główna funkcją w silniku jest zagwarantowanie szczelności między kadłubem silnika, a jego głowicą. Marka i model auta, poziom skomplikowania czynności i lokalizacja podzespołów wymagających wymiany.

Niestety, Rzeczywistość Jest Zupełnie Inna.

Wymiana uszczelki pod głowicą cena nie obejmuje wartości części od 800 do 1000 zł umów wizytę zarezerwuj wizytę 30 użytkowników wybrało ten warsztat w ciągu ostatnich 30 dni warsztat godny zaufania axe motor serwis kartuska 259, jasień, gdańsk 5.6 (30+ opinii) bylam tam pierwszy raz. Samo pojawienie się białej mazi w płynie chłodzącym świadczy już o przedostawaniu się oleju do płaszcza wodnego bloku poprzez uszkodzoną uszczelkę.może to być niewielka nieszczelność w okolicy kanału łączącego magistralę olejową z kanałem smarującym idącym do głowicy.do puki płyn nie przedostaje się do oleju nie jest to takie groźne ,natomiast może. Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą waha się w granicach od 150 pln do 1500 pln.

Trudność Dostępu Do Podzespołów, Poziom Trudności Naprawy, Marki I Modelu Pojazdu.

Wydawać by się mogło, że to po prostu nie powinno i nie może dużo kosztować. Uszczelka pod głowicą, uszczelka dekla, podkładki pod wtryskami, przelewowe, przydał by się nowy płyn chłodniczy no i ogarnięty mechanik żeby wiedział z jaką siła dokręcić śruby głowicy. Pytasz o koszt usług wymiany samej uszczelki.

Łatwy Dojazd, Szybka I Fachowa Obsługa.

Po drodze robiłem uszczelkę pod głowicą (przyczyna dziurawa chłodnica i niski poziom płynu) przy 165 tys, przy okazji wymieniłem uszczelniacze zaworów ale oliwę dalej konsumuje. Należy pamiętać, że ostateczna cena uzależniona jest od kilku czynników takich jak: Potrzebujesz natychmiast wymienić części w swoim nissan?

Pamiętaj, Że Na Ostateczną Cenę Usługi Wpływa Wiele Czynników M.in.:

Koszt wymiany samej uszczelki (nie wliczając np. Wymiana uszczelki pod głowicą nissan w mieście żukowo ☆ sprawdź ceny i opinie innych kierowców ⇨ umów wizytę w sprawdzonym warsztacie online lub przez telefon. Teraz mam 175 tys i bierze około 1,5 litra oleju na 10tys km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *