Lampa Przód Citroen C5 Iii


Categories :

Lampa Przód Citroen C5 Iii. Bardzo sprawnie odpowiada na większość wiadomości. Stan bardzo dobry, widoczny na zdjęciu.

Citroen C5 III lift xenon led lampa przód 7463521812
Citroen C5 III lift xenon led lampa przód 7463521812 from archiwum.allegro.pl

Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Jak żyje juz jakiś czas ani razu jednego żaden diagnosta nie podszedł mi do auta i nie sprawdził czy lampy są czy nie są nadające sie do ruchu w europie. 1 200 pln cena brutto.

Lampa Przód Przednia Prawa Citroen C5 Iii X7 Lift.

Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Może ze 3 razy sprawdzano mi ich kat świecenia. Lub od 21 pln /mc oblicz ».

Citroen C5 Iii Lampa P/L Przód 9684845280* Cena Za Sztuke.

12 15pln, co jest moim zdaniem chore.filmik opisuje kolejne kroki potrzebne do. Lampy citroen c5 iii najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo.

Stan Używany Producent Części Citroen Oe.

Urwany jest jeden uchwyt i reflektor się rozszczelnił i zaparowuje. Wymiana żarówki przy zdjętym reflektororze do odkręcania są 3 śruby przy reflektorze i jedna która trzyma nadkole wraz ze zderzakiem które przymocowane jest do karoserii. Jak żyje juz jakiś czas ani razu jednego żaden diagnosta nie podszedł mi do auta i nie sprawdził czy lampy są czy nie są nadające sie do ruchu w europie.

Citroen C5 Iii Lampa P/L Przód 9684845280.

Największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w polsce Hej, chce z wami się podzielić sposobem na wyczyszczenie lamp samochodowych od wewnątrz bezinwazyjnie i w dość prosty sposób. 1 200 pln cena brutto.

Dzień Dobry, Po Spotkaniu Mojej C5 Z Sarną Potrzebuję Instrukcji Demontażu Reflektora Z Przodu Samochodu.

C5 mkiii demontaż reflektora przód. Lampa prawa przednia przód citroen c5 x7 iii europ 9672694080 lampa prawaprzednia przóddo samochodu:citroen c5 x7uszkodzone uchwyty jak na foto, wystarczy przykrecic uchwyt regeneracyjny. Lub od 9 pln/mc oblicz » kontakt ze sprzedającym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *