Land Rover Discovery 4 Ciśnienie W Oponach


Categories :

Land Rover Discovery 4 Ciśnienie W Oponach. Land rover discovery 3 challangeg4. Jak z przodu napompuje się więcej niż 2,0, to nie można trafić w czarne, bo za lekko się kierownica kręci.

Gudskjelov! 23+ Sannheter du Ikke Visste om Land Rover
Gudskjelov! 23+ Sannheter du Ikke Visste om Land Rover from schlemmer51676.blogspot.com

Dłuższa żywotność opon, zużycie paliwa, bezpieczeństwo jazdy. Kup teraz (czujnik ciśnienia powietrza w oponach (433 mhz) discovery 4 / discovery 5 / discovery sport / freelander 2 / rr od 2010 / rr l405 / rr sport od 2010 / rr sport od 2014 / rr evoque / rr evoque 2 / rr velar ). Utrzymywanie odpowiedniego poziomu ciśnienia w oponach ma kluczowe znaczenie dla użytkowania samochodu land rover discovery4.

Negatywny Wpływ Ma Zarówno Zbyt Niskie Ciśnienie W Oponach, Jak I Jazda Z Ciśnieniem Zbyt Wysokim.

Land rover discovery rozmiar opony. Dla poszczególnych wersji prezentujemy rozmiary opon, oryginalne oraz opcjonalne. Wszystko to znajdziesz na naszym forum land roverowym.

Uwzględnia Ona Oś Przednią, Tylnią Pojazdu Oraz Jego Maksymalne Obciążenie.

Niedrogie czujnik tpms dla land rover discovery iii (l319) 2004 oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów czujnik ciśnienia powietrza w oponach land rover discovery 3, akcesorii ssamochodowych i części wysokiej jakości Właściwe ciśnienie w oponach ma wpływ na istotne elementy w użytkowaniu każdego samochodu land rover. Kup teraz (czujnik ciśnienia powietrza w oponach (433 mhz) discovery 4 / discovery 5 / discovery sport / freelander 2 / rr od 2010 / rr l405 / rr sport od 2010 / rr sport od 2014 / rr evoque / rr evoque 2 / rr velar ).

Przedstawiamy Zestawienie Rozmiarów Opon Pasujących Do Samochodów Land Rover Discovery.

Koszyk 0 produkt produkty (pusty) brak produktów do ustalenia wysyłka 0,00 zł razem. Zaloguj się kontakt z nami. Prawidłowe ciśnienie w ogumieniu ma wpływ na istotne elementy w użytkowaniu każdego samochodu takie jak dłuższa żywotność opon, zużycie paliwa, bezpieczeństwo jazdy.

Home Samochody I Motocykle Części Zamienne Do Samochodu Czujniki Samochodowe Czujnik Ciśnienia 4 Sztuk (Tpms) 433Mhz Monitorowanie Ciśnienia W Oponach Samochodowych Czujnik Systemu Lr070840 Dla Land Rover Discovery Range Rover Sport

Ciśnienie w oponach samochodu land rover discovery3 należy utrzymywać na poziomie zalecanym przez jego producenta. Odpowiednie wartości są umieszczone na naklejce, którą można znaleźć na klapce od wlewu paliwa, na słupku lub wewnętrznej stronie drzwi, w instrukcji obsługi samochodu land rover discovery3 oraz naszej tabeli ciśnień. Napiszcie ,jakie macie ciśnienie w oponach.ja mam przód 4 a tył 3 jak go kupowałem to było wszędzie po 3 ale z przodu było widać że jest mało powietrza,wydawało się jakby powietrze zeszło więc dopompowałem na 4 i teraz wydaje się być dobre ciśnienie.opony 195/80/15.

Dłuższa Żywotność Opon, Zużycie Paliwa, Bezpieczeństwo Jazdy.

Szkodliwy wpływ na te elementy ma zarówno utrzymywanie zbyt niskiego, jak i zbyt wysokiego ciśnienia. Niedrogie czujnik tpms dla land rover discovery sport (l550) 2015 oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów czujnik ciśnienia powietrza w oponach land rover discovery l550, akcesorii ssamochodowych i części wysokiej jakości Zobacz jakie jest odpowiednie ciśnienie dla twojej opony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *