Odpowietrzenie Układu Chłodzenia Bmw E36


Categories :

Odpowietrzenie Układu Chłodzenia Bmw E36. Dziękuję za porady, wystarczyło się przejechać o odpowietrzyć dobrze układ chłodzenia. Odpowietrzenie układu chłodzenia bmw e60 520d przez marzec39 » 18 mar 2016 18:20 dokładnie układ sam się odpowietrza ostatnio wymieniałem oba termostatu i po wymianie uzupełniłem płyn odpaliłem zrobiłem 10 km dolałem płynu i nic nie ubywa.

11531743535 Przewód elastyczny układu chłodzenia
11531743535 Przewód elastyczny układu chłodzenia from sklep.auto-voll.pl

M41 witam wszystkich chcę dołączyć do tematu i spytać bo nie wyczytałem czy jest możliwe odpowietrzenie układu chłodzenia w 318 tds z 97r (bez klimy) czy nie a jeśli jest to gdzie bo bez rozkręcania nic przy silniku nie zauważyłem a każy mi mówi że mam nie odpowietrzony układ. Auto po wymianie chłodnicy na używaną ( stara pociekła), nie ma ogrzewania, do układu zalane ok 8 l płynu chłodzącego, zalewam do zbiorniczka. Dziękuję za porady, wystarczyło się przejechać o odpowietrzyć dobrze układ chłodzenia.

Dziękuję Za Porady, Wystarczyło Się Przejechać O Odpowietrzyć Dobrze Układ Chłodzenia.

Witam wszystkich, chciałem się dowiedzieć jak odpowietrzyć swój układ chłodzenia w aucie, ponieważ nie wiem dlaczego ale cały czas ubywa mi wody w zbiorniczku chłodnicy, nie wycieka na ziemie, nie pobiera do silnika ponieważ nie ma białej maźi w oleju. E46 n42 odpowietrzania układu chłodzenia. Przyczyną może być powietrze, które wypełnia luki płynu w układzie chłodzenia.

Sprawa Rozwiązana, Wszystko Działa Jak Powinno, Klimatronik, Wiskoza, Chłodnica Gorąca Jak Trzeba, Auto Pięknie Pracuje Jak Przystało Na 6 Cyl.

Odpowietrzenie układu chłodzenia bmw e60 520d przez marzec39 » 18 mar 2016 18:20 dokładnie układ sam się odpowietrza ostatnio wymieniałem oba termostatu i po wymianie uzupełniłem płyn odpaliłem zrobiłem 10 km dolałem płynu i nic nie ubywa. Odpowietrzenie układu chłodzenia bmw e36. Wiem że na forum było nie raz (były różne wersje) ale chciałem się dowiedzieć ostatecznie jak poprawnie odpowietrza się układ chłodzenia krok po kroku w bmw.

Sprawa Rozwiązana, Wszystko Działa Jak Powinno, Klimatronik, Wiskoza, Chłodnica Gorąca Jak Trzeba, Auto Pięknie Pracuje Jak.

Przelew w zbiorniczku musi być, łapać jednostajnie temp bez spadków czy nagłych podbić temp, mocne ogrzewanie przy rozgrzanym silniku. Cold i gdy auto jest zimne a układ odpowietrzony to na tym poziomie ma być płyn.ta poduszka powietrzna jest zostawiona specjalnie,gdyż ze wzorstem temperatura płynu jego objętość się zwiększy. Dzisiaj byłem na wymianie pompy układu chłodzenia bo ciekła i hałasowała.

Jakosc Nagrania Nie Powala, Ale Liczy Sie Tresc.jesli Bedziecie Miec Pytania Odnosnie Innych Modeli, Chetnie Pomoge 😉

Po przejechaniu jakichś 10 km (jazda głównie w terenie zabudowanym czyli mniej więcej 50 km/h) przez wlew wywaliło mi sporo płynu chłodniczego. Wersja z klimatronic, skrzynia manual. M41 witam wszystkich chcę dołączyć do tematu i spytać bo nie wyczytałem czy jest możliwe odpowietrzenie układu chłodzenia w 318 tds z 97r (bez klimy) czy nie a jeśli jest to gdzie bo bez rozkręcania nic przy silniku nie zauważyłem a każy mi mówi że mam nie odpowietrzony układ.

Prosimy Zakładać W Dziale Young & Oldtimery [E39] Odpowietrzanie Układu Chłodzenia Moderator:

Dziękuję za porady, wystarczyło się przejechać o odpowietrzyć dobrze układ chłodzenia. Poszukajcie starsze posty bo tam naprawde były opisane sprawdzone sposoby odpowietrzania układu chłodzenia. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *