Opinie O Samochodzie Toyota Avensis


Categories :

Opinie O Samochodzie Toyota Avensis. Jazda autostradą to czysta przyjemność. Auto świetnie się sprawdza na długich trasach.

Nowa Toyota Avensis w salonach już 20 czerwca. Nowe
Nowa Toyota Avensis w salonach już 20 czerwca. Nowe from www.motonews.pl

Auto niezawodne, ekonomiczne, pojemne i nudne. Opinie o samochodach toyota avensis. Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce.

Serwis Wie Co Należy Zrobić Na Przeglądzie, Jakie Są Terminy Wymiany Poszczególnych Elementów, Nawet W Takim Samochodzie, Który Nie Jest Sprzedawany W Europie,.

4.6 to wynik zanotowany przez kom. Auto świetnie się sprawdza na długich trasach. Zaskakująco niska jakość tapicerki (łapie kurz i wygląda na przetartą).

Auto Niezawodne, Ekonomiczne, Pojemne I Nudne.

Toyota avensis hatchback 5 drzwiowy. Historia avensis verso sięga tak naprawdę nie roku 2001, ale 1995. Opinie o samochodach toyota avensis.

Toyota Avensis Kombi 5 Drzwiowy.

Ale czuję się bezpiecznie, wszystko widzę, w samochodzie mieści się mąż, troje nastolatków, pies i kot i jeszcze zostaje. Użytkownik arek ocenił swój model na 4.75. Natomiast wersja executive jest ok.

Zobacz Wszystkie Oceny Dla Samochodu.

Opinie o samochodzie toyota avensis. 8,5 litra/100 km w cyklu miejskim, 6,4 litra/100 km w cyklu. Zwłaszcza w mieście, zwłaszcza w korku, zwłaszcza zimą.

I Tak Fajnie , Mój Motocykl Pali Dużo Więcej.

Spalanie całkiem przyzwoite, warszawa+klima,ew zima: Filtruj opinie kierowców o toyota avensis. Według danych producenta, toyota avensis z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 132 km spala:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *