Opis Volkswagen Polo Trendline Po Face Liftingu


Categories :

Opis Volkswagen Polo Trendline Po Face Liftingu. Dzień dobry, posiadam do sprzedania samochód volkswagen polo 1.2 trendline z silnikiem benzynowym, wyprodukowany w 2008 roku. Odświeżony volkswagen polo debiutuje na polskim rynku z nowymi, oszczędniejszymi silnikami, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i nieco zmienionym wyglądem.

Volkswagen Polo po face liftingu premiera w auto motor
Volkswagen Polo po face liftingu premiera w auto motor from www.auto-motor-i-sport.pl

Samochód kupiony w polskim salonie pierwsza rejestracja w2010 roku. In der höhe misst er 1.446 mm. Volkswagen v dubnu představil faceliftovanou verzi modelu polo, vůz nyní přichází do prodeje.

1, Kierownica Po Lewej Stronie, Dodatkowe Wyposażenie:

Die neue evolutionsstufe des polo ist 4.053 mm lang. W aucie nie było palone. Volkswagena polo po liftingu można bez trudu rozpoznać po przeprojektowanych przedniej i tylnej część nadwozia, w efekcie czego przypomina teraz nieco golfa.

Odświeżony Volkswagen Polo Debiutuje Na Polskim Rynku Z Nowymi, Oszczędniejszymi Silnikami, Nowoczesnymi Rozwiązaniami Technicznymi I Nieco Zmienionym Wyglądem.

Zobacz najciekawsze publikacje na temat: Auto jest bezwypadkowe, utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Samochód kupiony w polskim salonie pierwsza rejestracja w2010 roku.

Dzień Dobry, Posiadam Do Sprzedania Samochód Volkswagen Polo 1.2 Trendline Z Silnikiem Benzynowym, Wyprodukowany W 2008 Roku.

Volkswagen zaaplikował modelowi polo 2014' serum odmładzające, poprawiając delikatnie jego wygląd i dość wyraźnie modyfikujące jego rozwiązania mechaniczne. Volkswagen polo po face liftingu. Samochód z tym pakietem będzie posiadał na wyposażeniu m.in.

W Pełni Sprawny, Możliwość Sprawdzenia Na Stacji Diagnostycznej.

Sprzedawany na niezliczonych rynkach świata volkswagen polo jest produkowany w pampelunie w hiszpanii oraz w uitenhage w republice południowej afryki. Polo z bardzo oszczędnym silnikiem benzynowym na łańcuchu rozrządu 1.2 mpi. Sprzedam bardzo zadbanego, sprowadzonego z niemiec i w pełni opłaconego volkswagena polo po face liftingu z pisemną gwarancją get help nawet do roku (o szczegóły zapytaj sprzedawcę).

Mírnou Úpravou Prošly I Zadní Světlomety.

Tapicerka z tkaniny, kolor tapicerki: Polo je po passatu druhým modelem, který přichází s novou dynamičtější maskou ve tvaru v. W kwietniu tego roku volkswagen zaprezentował polo szóstej generacji po liftingu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *