Pokrowce Na Siedzenia Hyundai I30


Categories :

Pokrowce Na Siedzenia Hyundai I30. Będziesz też na bieżąco z promocjami, nowościami i okazjami tygodnia. W części przeznaczonej do siedzenia, pokrowce wzmocnione są dzianiną poliestrową.

POKROWCE MIAROWE NA SIEDZENIA HYUNDAI i30 2,II 7169124019
POKROWCE MIAROWE NA SIEDZENIA HYUNDAI i30 2,II 7169124019 from allegro.pl

Pokrowiec na fotele samochodowe comfort. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. W części przeznaczonej do siedzenia, pokrowce wzmocnione są dzianiną poliestrową.

Pokrowiec Ochronny Na Motocykl I30 Jest 1 Produkt.

W części przeznaczonej do siedzenia, pokrowce wzmocnione są dzianiną poliestrową. Wyprodukowane w polsce pokrowce samochodowe na siedzenia hyundai i30 , duży wybór pokrowców na przednie fotele z certyfikatem air bag. Idealne dopasowanie oraz odwzorowanie tapicerki to główne zalety tych pokrowców.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Oparcie 2/3 mniejszy za kierowcą. Lista produktów kategorii hyundai / pokrowce na fotele samochodowe. Pokrowiec na samochód classic hyundai i30 i hatchback.

Nasze Sklepy Regulamin Sklepu Regulamin Prywatności.

Znajdujące się w naszym asortymencie koszulki na siedzenia są dostosowane zarówno do samochodów, które są wyposażone w boczne poduszki powietrzne. Części samochodowe » osobowe 419 zł. Dzięki temu siedzenia zachowują pełną użyteczność i oryginalny kształt.

Pokrowce Hyundai I30 Chronią Całe Siedzenia, Okrywają Bowiem Nie Tylko Ich Przód, Ale Też Boki I Tyły, A Zwłaszcza Wszystkie Miejsca Szczególnie Narażone Na Zabrudzenia I Zniszczenia.

Pokrowiec na fotele samochodowe comfort. Pokrowce miarowe są w 100% wykonane z laminowanych materiałów (zarówno pokrowce na zagłówki jak i plecy oraz wykończenia są podlaminowane pianką i stabilizującą podszewką) 100% ochrony nasze pokrowce gt zakrywają fotele w całości, zarówno część frontowa, boki oraz plecy foteli są w 100% przykryte materiałem. Zastosowanie dodatkowej podszewki w miejscach najbardziej narażonych na przetarcie znaczne wydłuża czas użytkowania.

Pasy Z Oparcia I Z Siedziska;

Szyte pod zamówienie pokrowce w 100% z materiałów welurowych. Nasz dynamizm i innowacyjność nie pozwalają nam stać w miejscu. Podłokietnik pasy bezpieczeństwa zagłówki 2+1 zachodzące, w siedzisku isofixy zamek na pas bezpieczeństwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *