Volkswagen Touareg 7 Miejscowy Dane Techniczne


Categories :

Volkswagen Touareg 7 Miejscowy Dane Techniczne. Dzięki czemu samochody znacznie lepiej spisują się na nierównych drogach oraz bez większych problemów pokonują krawężniki i „śpiących policjantów” (większe. Miejsca dla pasażerów jest sporo, i.

Volkswagen Touareg 3.0 TDI Pogromca błota i śniegu
Volkswagen Touareg 3.0 TDI Pogromca błota i śniegu from www.auto-swiat.pl

Auto wyposażone jest w napęd na cztery koła lub stały napęd na cztery koła off road. W 2010 roku zaprezentowano drugą generację tego. Volkswagen touareg i został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w paryżu w 2002 roku.

Auto Wyposażone Jest W Napęd Na Cztery Koła Lub Stały Napęd Na Cztery Koła Off Road.

Dane techniczne dotyczą roku modelowego 2011, auta w wersjach podstawowych na rynek niemiecki, w przypadku wersji hybrydowej moc silnika elektrycznego wynosi kw/km: Miejsca dla pasażerów jest sporo, i. Znajdujesz się w dziale volkswagen touareg dane techniczne , w którym możesz sprawdzić kluczowe parametry dla tego modelu samochodu.

Od Zdjęć I Filmów Po Prognozę Usterek I Dane Techniczne.

Volkswagen touareg ii suv 4.2 v8 tdi 340km 2013. 34/37, moc maksymalna obu silników wzrasta do 279/380 kw/km, moment obrotowy nm/obr: Na pokładzie naszego egzemplarza znalazła się także kamera night vision wykrywającą ludzi i zwierzęta po zmierzchu (9 580 zł), elektrycznie domykane drzwi (ponad 3 000 zł) oraz siedzenia przednie z aktywną klimatyzacją i funkcją masażu (8 350 zł).

Wraz Z 2006 Rokiem, Volkswagen Zaprezentował Odświeżoną Wersję Po Modernizacji.

Moc maksymalna wynosi 177 kw, a licząc w koniach mechanicznych moc wersji volkswagen touareg 3.2 v6 kombi i wynosi 241 km. Samochód zbudowany został we współpracy z należącą do volkswagen ag marką porsche, która produkuje bliźniaczy. Touareg to świetne auto nadajace się do powolnego krążenia po mieście, pędzenia po autostradzie, oraz brodzenia w delikatnym terenie pneumatyczne zawieszenie poprawnie radzi sobie z gorszymi nawierzchniami przez co jazda jest w zadowalajacym stopniu komfortowa, dodajac do tego moc jaką dysponuje wersja v10.

W Golfie O 20 Mm, A W Passacie O 27,5 Mm.

Volkswagen touareg 2019 jest oparty na platformie mlb, wykorzystanej m.in. Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju. 4840 x 1945 x 1750 mm, rozstaw osi 2805 mm, masa wł.

Zbudowany Został Na Całkowicie Nowej Platformie Wraz Z Bliźniaczym Porsche Cayenne Ii Generacji.

Opis parametry nowy touareg nie cechuje się ponadprzeciętnymi właściwościami terenowymi, ale oferuje mnóstwo miejsca w środku, wygodę i dobrą dynamikę dzięki mocnym silnikom diesla i benzynowym o mocy od 231 do 421 km w połączeniu ze standardowym napędem na cztery koła i zautomatyzowaną skrzynią dsg. Od 206 km/h do 225 km/h. W autocentrum.pl wiemy wszystko o twoim aucie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *