Ford Focus Mk2 Szarpie Przy Dodawaniu Gazu


Categories :

Ford Focus Mk2 Szarpie Przy Dodawaniu Gazu. Od tego bym zaczął.,ford focus mk2 2006 2.0 tdci. Trzymając gaz w jednej pozycji non stop powtarzają się takie szarpnięcia.a najdziwniejsze wym jest to że przy dynamicznej jeździe i ostrym.

Forum FiestaKlubPolska Zobacz temat [MK5] Silnik
Forum FiestaKlubPolska Zobacz temat [MK5] Silnik from www.fiestaklubpolska.pl

Szarpie przy dodawaniu i puszczaniu gazu zapraszamy do rejestracji na forum. Pacjent to focus mk2 1.6 100km. Szarpie przy dodawaniu i puszczaniu gazu.

Witam Ostatnio Zauważyłem 2 Niepokojące Mnie Rzeczy W Moim Mk1 1.8Tdci 115Km (185K Km Przebiegu).

Nie wiem czy tak już było. 1.8 tdci czy to egr czy luz przegubów Ford focus brzeczenie dziwne brzeczenie i wariujaca elektryka metaliczne brzęczenie z okolic turbiny jak usztywnić tapicerki drzwi świeci się licznik km po wyjęciu kluczyka focus mk2.brak reakcji na gaz.

Poszarpuje Delikatnie I Lekko Zamula W Specyficznym Zakresie Obrotów Czyli Między 1700 A 2000, Nie Zależnie Od Biegu, Na.

Problem pojawia się zazwyczaj jedynie w momencie głębszego wciśnięcia gazu. Przy mocniejszym wciśnięciu gazu następuje szarpnięcie tak jakby auto nie dostawało na ułamek sekundy paliwa. Mój problem polega na szarpanie silnika przechodzący na karoserię przy przyspieszaniu.

2.0 Tdci 136 Km Szarpie, Dymi Na Niebiesko, Wysokie Spalanie Witam Posiadam Forda Focusa Mk2 2.0 Tdci 136Km.

Dodajac gazu, od okolo 2000 obrotow slysze swist. Dzieje sie tak tylko wtedy gdy mam wcisniety gaz (nie musi byc do dechy). Ford focus mk2 2008 rok:

Podobny Do Takiego Jak Slychac Gdy Mocno Wieje.

Focus 1.6 tdci mk2 szarpanie przy przyspieszaniu. Hej, mam dziwny dla mnie objaw, być może tak już było i ma być ale dopiero teraz to zauważyłam. Witaj, opisz dokładnie jakie według ciebie niepokojące są , bo tak słuchając jest normalnie, ale wymień filtr paliwa bo troszkę mulasty przy dodawaniu gazu.

Ford Focus Kombi 1.6 Benzyna 100Km.

Focus mk2 kombi 1,6 tdci 90km. Ford focus i 1.6b szarpie silnik przy małych obrotach mk1 witam mam taki problem. Witam posiadam forda focusa mk2 kombi 2005 r 1.6 tdci 209km brak pdf.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *